Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

XXII KKM: Emergence of the Classical

XXII KKM: Emergence of the Classical

07.10.2018
Czyta się kilka minut
W dniach 11-12 października zapraszamy na 22 Krakowską Konferencję Metodologiczną - jej tematem będzie wyłanianie się świata, w którym obowiązują prawa fizyki klasycznej, z mikroświata, w którym zjawiska podlegają prawom mechaniki kwantowej.
O

Opis i program konferencji dostępne są na stronie http://22kmc.copernicuscenter.edu.pl

Miejsce: Mała Aula (pokój 412), Akademia Ignatianum, ul. Kopernika 26 w Krakowie.

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz