Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Centrum Kopernika zwycięzcą konkursu Popularyzator Nauki 2015!

Centrum Kopernika zwycięzcą konkursu Popularyzator Nauki 2015!

17.12.2015
Czyta się kilka minut
Miło nam poinformować, że Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych zwyciężyło w plebiscycie Polskiej Agencji Prasowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Popularyzator Nauki 2015" w kategorii instytucji naukowych.
D

Dziękujemy Kapitule konkursu z prof. Michałem Kleiberem na czele za to wyjątkowo prestiżowe wyróżnienie. Dziękujemy również organizatorom plebiscytu - Polskiej Agencji Prasowej oraz Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Serdecznie gratulujemy pozostałym wyróżnionym oraz wszystkim finalistom.

Zapraszamy do przeczytania artykułu poświęconego Centrum Kopernika na stronie serwisu NaukawPolsce.pap.pl oraz oficjalnej relacji z konkursowej gali.

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz