Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Centrum Kopernika zwycięzcą konkursu Popularyzator Nauki 2015!

17.12.2015
Miło nam poinformować, że Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych zwyciężyło w plebiscycie Polskiej Agencji Prasowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Popularyzator Nauki 2015" w kategorii instytucji naukowych.
D

Dziękujemy Kapitule konkursu z prof. Michałem Kleiberem na czele za to wyjątkowo prestiżowe wyróżnienie. Dziękujemy również organizatorom plebiscytu - Polskiej Agencji Prasowej oraz Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Serdecznie gratulujemy pozostałym wyróżnionym oraz wszystkim finalistom.

Zapraszamy do przeczytania artykułu poświęconego Centrum Kopernika na stronie serwisu NaukawPolsce.pap.pl oraz oficjalnej relacji z konkursowej gali.