Centrum Kopernika zwycięzcą konkursu Popularyzator Nauki 2015!

17.12.2015
Miło nam poinformować, że Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych zwyciężyło w plebiscycie Polskiej Agencji Prasowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Popularyzator Nauki 2015" w kategorii instytucji naukowych.
D

Dziękujemy Kapitule konkursu z prof. Michałem Kleiberem na czele za to wyjątkowo prestiżowe wyróżnienie. Dziękujemy również organizatorom plebiscytu - Polskiej Agencji Prasowej oraz Ministerstwu Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Serdecznie gratulujemy pozostałym wyróżnionym oraz wszystkim finalistom.

Zapraszamy do przeczytania artykułu poświęconego Centrum Kopernika na stronie serwisu NaukawPolsce.pap.pl oraz oficjalnej relacji z konkursowej gali.