Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Dr Michał Eckstein laureatem stypendium "Start" FNP

Dr Michał Eckstein laureatem stypendium "Start" FNP

05.05.2016
Czyta się kilka minut
Miło nam poinformować, że dr Michał Eckstein (UJ, Centrum Kopernika) został laureatem prestiżowego stypendium "Start" Fundacji na Rzecz Nauki Polskiej.
M

Michał Eckstein jest fizykiem i matematykiem, bliskim współpracownikiem ks. prof. Michała Hellera. Znalazł się w gronie 121 wyróżnionych młodych naukowców.

Poza pracą naukową, dr Eckstein angażuje się także w popularyzację nauki. Zapraszamy do zapoznania się z jego artykułami, wykładami oraz kursami zorganizowanymi w ramach Copernicus College.

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz