Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Granice Nauki V: obrazy świata

W piątej edycji wykładów otwartych „Granice nauki” zastanawialiśmy się nad rolą nauki w kształtowaniu się współczesnego obrazu świata. Wykłady odbywały się wiosną 2014 r. Współorganizatorem serii był Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.