Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Małopolska Chmura Edukacyjna. Zapytanie ofertowe, koła naukowe

Fundacja Centrum Kopernika jest partnerem projektu pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna - nowy model nauczania”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, wniosek nr RPMP.10.01.04-12-0460/16-00.
W

W ramach projektu Fundacja realizuje kurs: Rozwijanie kompetencji uczenia się. Na kurs składa się 30 h zajęć online, przeprowadzanych na nowoczesnym sprzęcie, pozwalającym na jednoczesne połączenie się w kilku grup w różnych miejscach Polski. Oprócz lekcji online, na kurs składa się również 30 h kół naukowych realizowanych wspólnie z nauczycielami szkół ponadgimnazjalnych, biorących udział w projekcie.

Kurs będzie realizowany w powyższym wymiarze w każdym roku szkolnym, począwszy od października 2018 r. do czerwca 2023 r.

Kurs realizowany jest we współpracy z Uniwersytetm Jagiellońskim.

Zapraszamy do składania ofert, zgodnie z treścią zamieszczonych poniżej na stronie zapytań ofertowych.

Informację o zasadach przetwarzania danych osobowych w tym o administratorze danych osobowych znajduje się na stronie Województwa Małopolskiego - lidera projektu – http://www.e-chmura.malopolska.pl/index.php/rodo.

ZAPYTANIE OFERTOWE
nr 2/10/2018 z dnia 1.10.2018 r.

Realizacja kół naukowych w ramach projektu pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna
-nowy model nauczania”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego
na lata 2014-2020, wniosek nr RPMP.10.01.04-12-0460/16-00

Kurs: Rozwijanie kompetencji uczenia się

1. Zamawiający: Fundacja Centrum Kopernika z siedzibą w Krakowie, Pl. Szczepański 8, 31-011 Kraków, biuro: ul. Szczepańska 1/5, 31-011 Kraków, e-mail: info@copernicuscenter.edu.pl

2. Termin składania ofert: 15.11.2018 r.

3. Forma składania ofert: wzór oferty – załącznik do zapytania ofertowego

4. Sposób składania ofert:
- osobiście w biurze Fundacji Centrum Kopernika,
- pocztą na adres biura Fundacji Centrum Kopernika,
- e-mail - info@copernicuscenter.edu.pl (dokumenty w formie skanów)

5. Osoba do kontaktu: Michał Furman

6. Opis przedmiotu zamówienia:

W ramach projektu pn. „Małopolska Chmura Edukacyjna
- nowy model nauczania”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, wniosek nr RPMP.10.01.04-12-0460/16-00, Fundacja Centrum Kopernika jako partner zobowiązana jest przeprowadzić 30 h (1 h szkoleniowa - 45 minut) kół  naukowych w każdym roku szkolnym w okresie od października 2018 roku do czerwca 2023 roku. W ramach ww. zadania oferent oprócz przeprowadzenia koła naukowego online (10 h) będzie zobowiązany przepracować co najmniej 10 h w trybie online oraz co najmniej 10 h konsultacji, pozostałe 10 h będzie przeznaczone na ocenę sprawozdań.

W ramach kursu pn. Rozwijanie kompetencji uczenia się oprócz przeprowadzenia ww. zajęć oferent zobowiązany będzie do przygotowania scenariusza na przygotowane przez niego koła, według podanego wzoru (maksymalnie 30 scenariuszy).

Harmonogram zajęć online oraz kół naukowych będzie ustalony z góry przez Lidera projektu i szkoły ponadgimnazjalne, biorące udział w projekcie.

W ramach niniejszego zadania, Zamawiający dopuszcza zatrudnienie więcej niż 1 wykonawcy.

7. Wymagania:

Wymagane jest wykształcenie wyższe magisterskie.

Wykonawca powinien posiadać co najmniej jedną z poniższych cech:

- wykształcenie /uprawnienia pedagogiczne;
- wykształcenie/ uprawnienia z zakresu psychologii;
- wykształcenie trenerskie/coachingowe lub podobne.

8. Kryteria wyboru ofert:
- cena 50%
- wykształcenie/doświadczenie 50%

Zapraszamy do składania ofert!