Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Prof. Jan Kozłowski z Nagrodą FNP

Prof. Jan Kozłowski z Nagrodą FNP

07.11.2016
Czyta się kilka minut
Miło nam poinformować, że prof. Jan Kozłowski został jednym z czterech tegorocznych laureatów nagrody Fundacja na rzecz Nauki Polskiej.
P

Prof. Kozłowski pracuje w Instytucie Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego, od wielu lat związany z Centrum Kopernika i środowiskiem OBI, z którego wyrosła nasza instytucja.

Serdecznie gratulujemy wszystkim tegorocznym laureatom. Komunikat na stronie Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

Prof. Kozłowski był gościem Śniadania Mistrzów podczas pierwszej edycji Copernicus Festival. Nagranie z wydarzenia do obejrzenia na naszym kanale Youtube:

 

 

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz