Jarosław Flis: Koniec świata polityki jaki znamy

wtorek, 18.10.2016, 17:00
Warszawa
We wtorek 18 października zapraszamy na wykład dr. Jarosława Flisa "Koniec świata polityki jaki znamy". Wykład odbędzie się w ramach "Tygodnia Wielkich Pytań" organizowanego przez tygodnik "Polityka" i Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych.

Czy wie lewica, gdzie jest prawica? Czy podział na lewicę i prawicę ma jeszcze jakikolwiek sens, a rządzić będą nami bezideowi populiści?

W swoim wykładzie dr Jarosław Flis, przyglądając się obecnej sytuacji politycznej w Polsce i na świecie, spróbuje odpowiedzieć na pytanie, jakie tendencje dominować będą w świecie politycznym w najbliższych latach.

Jarosław Flis jest politologiem, socjologiem, publicystą, komentatorem politycznym i blogerem. Stały współpracownik "Tygodnika Powszechnego". Doktorat obronił na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w zakresie public relations, socjologii polityki oraz kwestiach związanych z zarządzaniem instytucjami publicznymi. Entuzjasta gier planszowych i strategicznych, sam jest autorem kilku gier.

Tydzień Wielkich Pytań
Dr Jarosław Flis: Koniec świata polityki jaki znamy
Wtorek, 18 października, godz. 17:00
Redakcja "Polityki", Warszawa, ul. Słupecka 6