Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozmowy o starości

środa, 17.01.2018, 18:00
Kraków
Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Rozmowy o człowieku” zatytułowane „Rozmowy o starości”, w którym wezmą udział prof. Tomasz Grodzicki, lekarz internista i geriatra, oraz o. Leon Knabit, benedyktyn, pisarz i publicysta. Spotkanie odbędzie się w środę 17 stycznia o godz. 18:00, a poprowadzi je prof. Dominika Dudek, psychiatra.

Uczestnicy spotkania porozmawiają o fizycznych, intelektualnych i duchownych wyzwaniach związanych ze starzeniem się oraz o tym, czy w starości można znaleźć szczęście.

W spotkaniu wezmą udział:
★ prof. Tomasz Grodzicki – lekarz internista i geriatra, były dziekan Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ, obecnie prorektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ds. Collegium Medicum
★ o. Leon Knabit – benedyktyn, były przeor opactwa w Tyńcu, publicysta, autor wielu książek i programów telewizyjnych.
★ prof. dr hab n. med. Dominika Dudek - psychiatra, redaktor naczelna czasopisma Psychiatria Polska, kieruje Zakładem Chorób Afektywnych Katedry Psychiatrii CM UJ, współpracuje z Centrum Kopernika.

Zapraszamy także na kolejne spotkania z cyklu "Rozmowy o człowieku". Szczegóły na plakacie

Osoby powiązane z tym wydarzeniem