Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

XIII KKM: Evolution of Life, Evolution of the Universe

XIII KKM: Evolution of Life, Evolution of the Universe

26.08.2015
Czyta się kilka minut
XIII Krakowska Konferencja Metodologiczna poświęcona była tematyce ewolucji życia i wszechświata, a jej honorowym gościem był prof. Francisco Ayala, wybitny biolog ewolucyjny.
T
Tematem XIII Krakowskiej Konferencji Metodologicznej zorganizowanej przez Polską Akademię Umiejętności, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski i Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych był szeroko rozumiany proces ewolucji, zarówno biologicznej, jak i kosmologicznej, oraz filozoficzne zagadnienia nauk ewolucyjnych. Okazją do podjęcia tego tematu był międzynarodowy rok darwinowski. 
 
Wysłuchaj referatów:
 

 
 

 

Galeria zdjęć

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz