Konkurs na stanowisko adiunkta – Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ

Konkurs na stanowisko adiunkta

Stanowisko w grupie pracowników badawczych CKBI UJ w zakresie badań nad poznaniem matematycznym i/lub nauczaniem/uczeniem się matematyki.

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Konkurs dotyczy pracowników badawczych w jednej z wymienionych dyscyplin: psychologia, pedagogika, nauki biologiczne, informatyka w zakresie badań nad poznaniem matematycznym i/lub nauczaniem/uczeniem się matematyki. Zatrudniona osoba prowadzić będzie badania w Mathematical Cognition and Learning Lab utworzonym jako Projekt Flagowy programu Inicjatywa Doskonałości-Uczelnia Badawcza UJ.

Szczegółowe ogłoszenie konkursowe dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.