Dwa konkursy na stanowiska adiunkta w Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych – Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ

Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego ogłasza dwa konkursy na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Pierwszy konkurs dotyczy pracowników badawczych w jednej z wymienionych dyscyplin: psychologia lub nauki biologiczne lub informatyka lub filozofia lub językoznawstwo w zakresie badań umysłem i poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia TUTAJ

Drugi konkurs dotyczy pracowników badawczych w jednej z wymienionych dyscyplin: psychologia lub nauki socjologiczne lub nauki o komunikacji społecznej i mediach lub filozofia lub matematyka lub informatyka w zakresie badań metanaukowych lub data science.

Szczegóły ogłoszenia TUTAJ