Od dzisiaj materiały Centrum Kopernika na VOD.pl. – Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ

Od dzisiaj materiały Centrum Kopernika na VOD.pl.

Jak działa ludzki umysł? Czy poczucie humoru jest związane z konieczności z językiem? Czy wolna wola to to samo co samokontrola? Naukowe odpowiedzi na te i inne pytania z zakresu psychologii, biologii, nauk o mózgu czy fizyki, znajdą Państwo  w naszych programach wideo.

Od zawsze staraliśmy się tworzyć materiały popularyzujące naukę i ukazujące ją jako ważną część kultury, adresowane do osób ciekawych świata i wrażliwych na piękno naukowego myślenia. Zrozumiałe i bezpłatne dla każdego odbiorcy. Dlatego filmy powstałe pod naszym szyldem będą Państwo  mogli również na platformie VOD.pl oglądać bez żadnych opłat, w dowolnym punkcie czasoprzestrzeni.

W czasie pandemii nie możemy spotykać się z Państwem  osobiście, dlatego zależy nam na jeszcze szerszej dostępności naszych materiałów. Wierzymy, że zwłaszcza w czasach kryzysów nauka może być tym, co ludzi łączy, daje nadzieję i pomaga lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość.

Na platformie VOD.pl aktualnie znajdą Państwo  dwie serie naszych materiałów: Rozmowy o Umyśle i Małe Rewolucje, jednak stopniowo będziemy poszerzać nasze produkcje o inne serie. W tej multimedialnej rzeczywistości każdy dociekliwy i zafascynowany przyrodą odbiorca znajdzie coś dla siebie.

Skip to content